اطلاعیه, خبر

پناهنده ها لطفا توجه کنند، کلاهبرداری از پناهنده های تورکمن

38

مدافعان حقوق بشر ترکمن صحرا

 

لطفا توجه داشته باشد، اخیرا فرد و یا افرادی با سوء استفاده از نام حقوق بشر ترکمن صحرا با وعده های پوچ و واحی( پناهندگی و یا اسپانسری کشور سوم) اقدام به کلاهبرداری می نموده است. مدافعان حقوق بشر ترکمن صحرا وابسته به هیچ گروه و ارگانی نیست و برای هیچ شخص و یا اشخاصی چنین اجازه ای نداده و نخواهد داد تمام دوستان و کاربران عزیز هوشیار باشند که اگر با چنین افرادی روبرو شوند بلافاصله به پلیس محل جهت جلوگیری ازکلاهبرداری شکایت نمایند.

مدافعان حقوق بشر ترکمن صحرا اقدام غیر انسانی چنین افرادی را شدیدا محکوم میکند و از تمامی کاربران و انسان دوستان خواهشند است در اطلاع رسانی یاری بهم رسانند، امید است که تمام پناهندگان و ستم دیدگان به زندگی آرامی دست یابند و مدافعان حقوق بشر در اطلاع رسانی و دفاع از حقوق مردم مظلوم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد نمود.

خدمات حقوق بشری در سراسر جهان رایگان است و برای دریافت کمک نیازی به پرداخت مبلغ نیست.

در باره نویسنده / 

امید بایندری

کنشگر و مدافع حقوق اقلیت های تورکمن

مطالب مرتبط

HRDturkmen-sahar-telegram

اطلاعیه ها

درباره سایت

در این وب سایت و در شبکه های اجتماعی , مدافعان حقوق بشر تورکمنصحرا به کمک شما عزیزان تلاش می کنیم تا صدای مردمی که از دیرباز مورد ظلم و ستم بوده و هستند رو به گوش جهانیان برسانیم.
تمام افراد بشر آزاد زاده می شوند و از لحاظ حيثيت و کرامت و حقوق با هم برابرند. همگی دارای عقل و وجدان هستند و بايد با يکديگر با روحيه ای برادرانه رفتار کنند.

ما در شبکه های اجتماعی نیز در کنارتان هستیم