خبر

سفر روحانی به ایتالیا و حاشیه های آن

138

سفر روحانی، رئیس جمهور ایران به ایتالیا

ایتالیا کشوری است داری تمدن فرهنگی و تاریخی، اما بخاطر منافع ملی خود، به مدت کوتاهی تمدن فرهنگی خود را پوشاند، در رسانه های اجتماعی این خبر به نحوه های مختلف بارگذاری شد و اینکه از ایتالیا بعید است که چنین کاری انجام دهد و برای بستن قرارداد با ایران دست رو تمدن خود گذاشته است.

اما اگر این عمل ایتالیا را از نظر احترام به منظرمهمان بنگریم، کار اشتباهی را انجام نداده است، بلکه بسیار زیرکانه عمل کرده است چرا که برای مدت خیلی کوتاهی مجسمه های خود را پوشانده است تا برای منافع ملی و مردم ایتالیا کاری بزرگ انجام دهد و قراردادی میلیاردی با ایران امضا کند تا نقطه مثبتی بر اقتصاد ایتالیا باشد و دولت ایران نیز باید از این اقدام ایتالیا درس بگیرد که برای منافع ملی حرکت کند و نه برای منافع شخصی خود و دست از دیکتاتوری اخوندی خود بردارد و برای منافع ملی تلاش کند.

در باره نویسنده / 

امید بایندری

کنشگر و مدافع حقوق اقلیت های تورکمن

مطالب مرتبط

HRDturkmen-sahar-telegram

اطلاعیه ها

درباره سایت

در این وب سایت و در شبکه های اجتماعی , مدافعان حقوق بشر تورکمنصحرا به کمک شما عزیزان تلاش می کنیم تا صدای مردمی که از دیرباز مورد ظلم و ستم بوده و هستند رو به گوش جهانیان برسانیم.
تمام افراد بشر آزاد زاده می شوند و از لحاظ حيثيت و کرامت و حقوق با هم برابرند. همگی دارای عقل و وجدان هستند و بايد با يکديگر با روحيه ای برادرانه رفتار کنند.

ما در شبکه های اجتماعی نیز در کنارتان هستیم