خبر

حمله مامور شهرداری به پیر زن و جوان قائمشهری به کما می رود!

27

ایران سرزمین نا عدالتی ها…

حق را می کشند تا ظلم زندگی کند!
واقعا ایران جای عجیبی است!

در رسانه های وابسته به ایران در مورد داعش و ظلم آنها پرده بر میدارند این درحالیست که در خود ایران طلم ها و بی عدالتی بی داد میکند و رسانه های داخلی چشمشان کور و گوششان کر است و فقط در حال گزارش  اخبار بی ارزش و حاشیه ای اند و شدیدا اگر هم بخواهند نمی توانند چرا که در رژیم دیکتاتوری ایران موضوع شدیدا پی گیری می شود، و رسانه های بسته به رژیم اسلامی ایران اخبار بی ارزش منتشر می کنند تا مردم از همه جا بی خبر در مشتشان باشند و از ظلم این رژیم اطلاعی نداشته باشند، اما دیگر اینگونه نخواهد ماند.

حال این بی عدالتی های و ظلم بجایی رسیده است که مدتی ایست مردم در برابر ظلم قد علم میکنند شاهد مقاومت مردمهستم و دیگر در برابر بی عدالتی سکوت نمی کنند، آیا زمان بیداری فرا رسیده است؟ و صبر مردم به سر رسیده است؟
مردم ترکمن صحرا نیز از دیر باز برای رسیدن به حق و حقوق خود مورد ظلم قرار گفته و می گیرند و تمام ارگان های وابسته به دولت انگار مسونیت کشتن دارند و تمامی کسانی که از حق دفاع می کنند را خائن و دشمن ولی فقیه می دانند و دادگستری های ایران دیگر دادگاه نیست بلگه پاتوق اشرار حکومتی ایست.
مهم نیست کجای ایران باشی، حق خواه که باشی جایگاهت سه جا بیشتر نیست، زندان-بیمارستان، قبرستان.
روزسه شنبه ۲۹ تیرماه سال جاری یک جوان قائمشهری در دفاع از حق پیر زن دست فروش مورد حمله این اشرار (شهرداری) قرار می گیرد و به بیمارستان رازی قائمشهر ، ترکمن صحرا(گلستان) منتقل میشود و به گزارش منوتوخبر در کمال تاسف در کما بسر میبرد.
امیدواریم این شهروند عزیز هرچه زودتر به سلامتی خود دست یابد.
اگر شما نیز شاهد درگیری ها و یا بی عدالتی ها در ترکمن صحرا بودید لطفا برای ما فیلم و یا عکس خود را به آدرس khabar@hrdturkmensahra.net  ارسال کنید.

منبع خبر منوتوخبر

در باره نویسنده / 

امید بایندری

کنشگر و مدافع حقوق اقلیت های تورکمن

مطالب مرتبط

HRDturkmen-sahar-telegram

اطلاعیه ها

درباره سایت

در این وب سایت و در شبکه های اجتماعی , مدافعان حقوق بشر تورکمنصحرا به کمک شما عزیزان تلاش می کنیم تا صدای مردمی که از دیرباز مورد ظلم و ستم بوده و هستند رو به گوش جهانیان برسانیم.
تمام افراد بشر آزاد زاده می شوند و از لحاظ حيثيت و کرامت و حقوق با هم برابرند. همگی دارای عقل و وجدان هستند و بايد با يکديگر با روحيه ای برادرانه رفتار کنند.

ما در شبکه های اجتماعی نیز در کنارتان هستیم