حقوق کودکان, خبر

باز هم فرشته ای قربانی تجاوز شد

29

در کمال تاسف در روز های گذشته شاهد اخبار دلخراشی در رابطه با تجاوز و آزار اذیت و قتل و نا هنجاری هایی هستیم که ایران با آن گریبان گیر می باشد و دولت هیچ تدبیری برای جلو گیری و بهبود این شرایط انجام نمی دهد و در دزدی ها و چپاول خود غرق شده است، از اختلاص های موسسات با موجوز های دولتی گرفته تا دزدی های کلان سران کشور.

دزدان و قاتلان در خیابانها می گردند در حالی که تحصیل کرده ها و فعالان اجتماعی بخاطر دفاع از مظلومان در سیاه چاله های رژیم اسیر افتاده اند.

ناهنجاری ها و بی لیاقتی های دولت بی داد می کند و هنوز از قتل و تجاوز فرشته کوچک(آتنا اصلانی) چند روزی نگذشته که متاسفانه امروز باز هم خبر بس درد آور به دستمان رسید باز هم به فرشته ای دیگر تجاوز شد و جانش رو از دست داده است.

به گزارش مدافعان حقوق بشر ترکمن صحرا به نقل ازخبرگزاری هرانا – رئیس اورژانس اجتماعی کشور گفت که متأسفانه پریای ۵ساله دختر بچه ساوه‌ای که دو روز پیش بر اثر تعرض دچار ضربه مغزی شده و به کما رفته بود امروز فوت کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، حسین اسدبیگی گفت: “شنبه (۷ مرداد ماه) گزارشی به اورژانس اجتماعی ارسال شد مبنی بر اینکه یک کودک ۵ ساله‌ای در ساوه دچار ضربه مغزی شده و به کما رفته است”.

وی ادامه داد: “پس از اعزام کارشناسان اورژانس اجتماعی و بررسی‌های لازم احتمال آزار جنسی و تجاوز به این کودک وجود داشته اما تا این لحظه پزشکی قانونی آن را تأیید نکرده است”.

اسدبیگی گفت: “متأسفانه بر اثر ضربه وارده به سر این دختر بچه ۵ ساله به کما رفته بود که متأسفانه صبح امروز فوت کرد”.

وی افزود: “مادر پریای ۵ ساله هنوز در بازداشت به سر می‌برد و پزشکی قانونی باید بررسی‌های لازم را بر روی جسد این کودک انجام دهد”.

در باره نویسنده / 

امید بایندری

کنشگر و مدافع حقوق اقلیت های تورکمن

مطالب مرتبط

HRDturkmen-sahar-telegram

اطلاعیه ها

درباره سایت

در این وب سایت و در شبکه های اجتماعی , مدافعان حقوق بشر تورکمنصحرا به کمک شما عزیزان تلاش می کنیم تا صدای مردمی که از دیرباز مورد ظلم و ستم بوده و هستند رو به گوش جهانیان برسانیم.
تمام افراد بشر آزاد زاده می شوند و از لحاظ حيثيت و کرامت و حقوق با هم برابرند. همگی دارای عقل و وجدان هستند و بايد با يکديگر با روحيه ای برادرانه رفتار کنند.

ما در شبکه های اجتماعی نیز در کنارتان هستیم