اطلاعیه

اطلاعیه مدافعان حقوق بشر ترکمن صحرا

41

درخصوص اسناد مورد بررسی در۳۵مین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد
مدافعان حقوق بشر ترکمن صحرا توجه همگی هم میهنان مدافع حقوق بشر درتمام نقاط دنیا را به اسنادی که در۳۵مین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد بررسی می شوند، جلب می نماید.
اسنادی که در۳۵مین اجلاس شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درمقر آن درشهر ژنو بررسی خواهند شد، ازپیوند زیر قابل دسترسی می باشند

 

 

یادآوری می شود که سی و پنج۳۵مین اجلاس شورای حقوق بشر HRC سازمان ملل متحد درشهر ژنو از روز سه شنبه ۶ ژوئن ۲۰۱۷- ۱۶خرداد ۱۳۹۶ آغاز ودر تاریخ ۲۳م. ژوئن ۲۰۱۷ – ۲م.تیر ۱۳۹۶ پایان می یابد.

مدافعان حقوق بشر ترکمن صحرا از همگی هم میهنان معترض به نقض حقوق بشر درایران می خواهد که تلاش کنند که کوششهای شان برای افشای موارد نقض حقوق بشر درایران ونیز افشای آمران، عاملان و حامیان آن همآهنگ شود.

مدافعان حقوق بشر ترکمن صحرا
۸م. مئی۲۰۱۷ – ۱۸ اردیبهشت۱۳۹۶

در باره نویسنده / 

امید بایندری

کنشگر و مدافع حقوق اقلیت های تورکمن

مطالب مرتبط

HRDturkmen-sahar-telegram

اطلاعیه ها

درباره سایت

در این وب سایت و در شبکه های اجتماعی , مدافعان حقوق بشر تورکمنصحرا به کمک شما عزیزان تلاش می کنیم تا صدای مردمی که از دیرباز مورد ظلم و ستم بوده و هستند رو به گوش جهانیان برسانیم.
تمام افراد بشر آزاد زاده می شوند و از لحاظ حيثيت و کرامت و حقوق با هم برابرند. همگی دارای عقل و وجدان هستند و بايد با يکديگر با روحيه ای برادرانه رفتار کنند.

ما در شبکه های اجتماعی نیز در کنارتان هستیم