اطلاعیه

اطلاعیه سوّم کارزار برای افشای نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران در روند سی و پنجمین اجلاس شورای حقوق بشر

19
هم میهنان عزیز،
از روز سه شنبه ۶ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۶ خرداد ۱۳۹۶سی و پنجمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درشهر ژنو آغاز میشود وتا ۲۳ ژوئن ۲۰۱۷ (۲ تیر ۱۳۹۶)  ادامه خواهد یافت. دو هفته نخست این اجلاس با ۱۰۶ امین نشست کنفرانس سالانه سازمان بین المللی کار همزمان خواهد بود.
 ازکلیه هم میهنان در تمام نقاط دنیا که به نقض حقوق بشر در ایران معترض هستند تقاضا می شود که کوشش های خود را برای روشنگری درباره موارد نقض حقوق
بشر در کشورمان و افشای آمران، عاملان و حامیان آن همآهنگ کنند.
ما با برگزاری احتمالی اجلاس های جانبی (موازی) در شورای حقوق بشر و احتمالا تجمعاتی در برابر مقر سازمان ملل متحد در شهر ژنو، تلاش می کنیم که همزمان با سی وپنجمین اجلاس شورای حقوق بشر کارزاری را برای افشای موارد عدیده نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در جهت حفظ و ارتقاء حقوق بشر در ایران، تدارک ببینیم.
دراین دوره نیز تسهیلات محدودی برای سفر به ژنو واقامت دراین شهر برای تعداد محدودی ازشرکت کنندگان دراین کارزار درنظر گرفته شده است. شرکتهای هواپیمایی گوناگون از بسیاری از شهرهای اروپا درصورتی که بلیط هواپیما در زمان مناسبی تهیه شود، قیمت های مناسبی را برای سفر به ژنو ارائه می کنند.
    جهت همآهنگی های ضرور ازعلاقه مندان به مشارکت درسازماندهی این کارزار دعوت میشود که دراجلاس پالتاکی که در روز پنج شنبه ۲۰ آوریل ۲۰۱۷ (۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۶)  درساعت ۲۱ به وقت اروپای مرکزی درتالاری درآسیا-پاسیفیک، گروه ایران با نام HRC IRAN  Geneva وبا کد ورودی۳۵۰۶۲۳ برگزار خواهد شد، شرکت کنند.
۱۹
آوریل ۲۰۱۷ (۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۶)

تدارک دهندگان کارزار برای افشای نقض حقوق بشر درج. ا. در روند سی و پنجمین اجلاس شورای حقوق بشر

نهاد «همه حقوق بشر، برای همه، در ایران»

در باره نویسنده / 

MS

مطالب مرتبط

HRDturkmen-sahar-telegram

اطلاعیه ها

درباره سایت

در این وب سایت و در شبکه های اجتماعی , مدافعان حقوق بشر تورکمنصحرا به کمک شما عزیزان تلاش می کنیم تا صدای مردمی که از دیرباز مورد ظلم و ستم بوده و هستند رو به گوش جهانیان برسانیم.
تمام افراد بشر آزاد زاده می شوند و از لحاظ حيثيت و کرامت و حقوق با هم برابرند. همگی دارای عقل و وجدان هستند و بايد با يکديگر با روحيه ای برادرانه رفتار کنند.

ما در شبکه های اجتماعی نیز در کنارتان هستیم