اطلاعیه

اطلاعیه چهارم افشاگران نقض حقوق بشر ایران در روند سی و پنجمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد

9
هم میهنان عزیز،
 از روز سه شنبه ۶ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۶ خرداد ۱۳۹۶)  سی و پنجمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درشهر ژنو آغاز میشود وتا ۲۳  ژوئن ۲۰۱۷ (۲ تیر ۱۳۹۶) ادامه خواهد یافت. دوهفته نخست این اجلاس با ۱۰۶ومین نشست کنفرانس سالانه سازمان بین المللی کار همزمان خواهد بود.
 ازکلیه هم میهنان درتمام نقاط دنیا که به نقض حقوق بشر درایران معترض هستند تقاضا می شود که کوششهای خود را برای روشنگری درباره موارد نقض حقوق بشر درکشورمان وافشای آمران، عاملان و حامیان آن همآهنگ کنند.
ما با برگزاری احتمالی اجلاس های جانبی (موازی) در شورای حقوق بشر و احتمالا تجمعاتی در برابر مقر سازمان ملل متحد در شهر ژنو، تلاش می کنیم که همزمان با سی وپنجمین اجلاس شورای حقوق بشر کارزاری را برای افشای موارد عدیده نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در جهت حفظ و ارتقاء حقوق بشر در ایران، تدارک ببینیم.
 
دراین دوره نیز تسهیلات محدودی برای سفر به ژنو و اقامت در این شهر برای تعداد محدودی از شرکت کنندگان در این کارزار در نظر گرفته شده است. شرکت های هواپیمایی گوناگون از بسیاری از شهرهای اروپا در صورتی که بلیط هواپیما در زمان مناسبی تهیه شود، قیمت های مناسبی را برای سفر به ژنو ارائه می کنند.
 
جهت همآهنگیهای ضرور ازعلاقه مندان به مشارکت در سازماندهی این کارزار دعوت میشود که دراجلاس پالتاکی که در روز پنج شنبه ۲۷ آوریل ۲۰۱۷ (۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶) درساعت ۲۱ به وقت اروپای مرکزی درتالاری درآسیا-پاسیفیک، گروه ایران با نام HRC IRAN  Geneva وبا کد ورود۳۵۰۶۲۳ برگزار خواهد شد، شرکت کنند. 
۲۶ آوریل ۲۰۱۷ (۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶)
 تدارک دهندگان کارزار برای افشای نقض حقوق بشر درج. ا. در روند سی و پنجمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد
نهاد «همه حقوق بشر، برای همه، درایران»

در باره نویسنده / 

MS

مطالب مرتبط

HRDturkmen-sahar-telegram

اطلاعیه ها

درباره سایت

در این وب سایت و در شبکه های اجتماعی , مدافعان حقوق بشر تورکمنصحرا به کمک شما عزیزان تلاش می کنیم تا صدای مردمی که از دیرباز مورد ظلم و ستم بوده و هستند رو به گوش جهانیان برسانیم.
تمام افراد بشر آزاد زاده می شوند و از لحاظ حيثيت و کرامت و حقوق با هم برابرند. همگی دارای عقل و وجدان هستند و بايد با يکديگر با روحيه ای برادرانه رفتار کنند.

ما در شبکه های اجتماعی نیز در کنارتان هستیم